Фрезерний верстат Robland T 120 TS призначений для обробки деревини, деревних та композитних матеріалів за допомогою фрез. Верстат дозволяє виконувати широкий спектр технологічних операцій.
Особливості
- плоске та профільне фрезерування кромок деталей
- криволинійне фрезерування за шаблоном
- фрезерування пазів
- нарізання шипів
- вибірка проушин і т.д.
Незамінний при виробництві меблів, вікон, дверей, сходів, інтер'єрів, столярних конструкцій.
Базова комплектація моделі Robland T 120 TS
- Підйом/опускання шпинделя за допомогою маховика.
- Верхня огорожа з відкидним фронтальним притиском заготовки, револьверними упорами на щічках (8 значень, що настроюються) і мікрометричним гвинтом для точної установки.
- Спеціальний клиновий ремінь, розрахований на великі навантаження.
- Швидкозмінний шпиндель з конусом МК5 (опція).
- Аспіраційні фланці в огорожі фрези та робочому столі діаметром 120мм.
- Стаціонарний майданчик для встановлення автоматичного подавального пристрою.
- Захист двигуна від перевантаження.
- Ручне перемикання двигуна «Зірка-трикутник».
- Аварійна кнопка «Стоп» на панелі керування.
Характеристики фрезерного верстата по дереву Robland T 120 TS
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 3 x 230 В / 3 x 400 В |
| Потужність двигуна (S6) | 7 кВт/9,5 л.с. (опція 9,2 кВт) |
| Вага | 560 кг |
| Діаметр шпинделя (фіксований) | 50 мм |
| Діаметр шпинделя (швидка зміна) | 30 / 32 / 40 / 50 мм / 1"1/4 |
| Довжина шпинделя | 180 мм |
| Хід шпинделя | 205 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 3000 / 4500 / 6000 / 7000 / 10000 об/хв |
| Габарити чавунного столу | 1200 x 705 мм |
| Максимальний діаметр та висота отвору в столі | 320 x 95 мм |
| Висота столу | 930 мм |
| Діаметр для відведення пилу | 120 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


