Свердлильно-присадний верстат Griggio GF 35 призначений для свердління наскрізних та глухих отворів у меблевих деталях. Виготовлений з урахуванням усіх нюансів свердлильно-присадних робіт, цей верстат суттєво знизить трудомісткість процесу виготовлення корпусних меблів. Вибираючи, який же свердлильно-присадковий верстат, обов'язково варто приділити увагу цій моделі. Цілком можливо, що він стане вашим незамінним помічником. Висока потужність двигуна, можливість використання заготовок різної висоти, а так само висока частота обертання шпинделів забезпечать продуктивну роботу.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Обороти | 2800 об/хв |
| Глибина свердління | 85 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість шпинделів | 35 |
| Відстань між шпинделями (хв) | 32 мм |
| Відстань між шпинделями (макс) | 1088 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griggio |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Griggio |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


