Свердлильно-присадковий верстат Griwood GF 21 призначений для свердління наскрізних та глухих отворів у меблевих деталях. Виготовлений з урахуванням усіх нюансів свердлильно-присадних робіт, цей верстат суттєво знизить трудомісткість процесу виготовлення корпусних меблів. Вибираючи, який купити свердлильно-присадковий верстат, неодмінно варто приділити увагу цієї моделі. Цілком можливо, що він стане вашим незамінним помічником. Висока потужність двигуна, можливість використання заготовок різної висоти, а також висока частота обертання шпинделів забезпечать продуктивну роботу.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вага | 250 кг |
| Кількість шпинделів | 21 шт. |
| Відстань між шпинделями (хв) | 32 мм |
| Відстань між шпинделями (макс) | 640 мм |
| Споживання енергії | 1.5 кВт |
| Швидкозатискні втулки | 5 штук |
| Частота | 50 Гц |
| Габарити (ДхШхВ) | 1100x780x1300 мм |
| Глибина свердління | 65 мм |
| Робоча товщина заготовки | 90 мм |
| Поворот рукава у горизонтальній площині | 45 °; 90° |
| Частота | 50 Гц |
Верстат використовується для свердління отворів у меблевих деталях у горизонтальній та вертикальній площині, також може бути застосований для свердління отворів під 45 і під 90° для подальшого складання рамкових конструкцій, фасадів та інших виробів.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Griwood |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


