Holzmann BBM 35PNEU - професійний свердлильний верстат, який підходить для свердління будь-якого типу металу. Оснащений двигуном, що забезпечує точні результати обробки. Виробнича потужність робить його корисним як при фрезеруванні на приватних, так і промислових підприємствах.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Габаритні розміри | 860x680x770 мм |
| Габаритні розміри (ШхДхВ) | 0,550x0,550x0,550 мм |
Верстати цієї серії застосовуються в невеликих компаніях і в ремонтних цехах на виробництвах у всіх галузях промисловості: автомобільній, енергетичному машинобудуванні, аерокосмічній, приладобудуванні.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 58 210 ₴


