Свердлильно-присадковий верстат Holzmann DBM 21N - це оптимальне обладнання для свердління отворів у меблевих деталях під присадку (ручок, конфірматів, полкотримачів та інших елементів). Свердлильний присадний верстат для меблів Holzmann DBM 21N виготовлений із високоякісних матеріалів для більш тривалого терміну служби обладнання.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В |
| Кількість шпинделів | 21 шт. |
| Макс. глибина свердління | 50 мм |
| Розмір столу | 870x550 мм |
| Відстань між шпинделями | 32 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага брутто | 412 кг |
| Вага нетто | 341,5 кг |
| Макс. товщина заготовки | 80 мм |
| Потужність двигуна S1 | 1.5 кВт |
| Потужність двигуна S6 | 2.1 кВт |
| Частота обертання свердлильного шпинделя | 2840 об/хв |
| Робочий тиск повітря | 6-8 бар |
| Габарити (ШхДхВ) | 1050x1050x1100 мм |
| Відстань від першого до останнього шпинделя | 640 мм |
| Макс. глибина свердління | 50 мм |
| Макс. товщина заготовки | 80 мм |
Однотраверсний верстат застосовується на меблевих підприємствах усіх виробничих потужностей, є широко універсальним.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 290 050 ₴


Відправка з 03 травня 2026