Верстат використовується для свердління отворів у меблевих деталях у горизонтальній та вертикальній площині, також може бути застосований для свердління отворів під 45 і під 90° для подальшого складання рамкових конструкцій, фасадів та інших виробів.
Комплект постачання:
- лінійка 3м (2*1,5);
- відкидні упори 4шт;
- швидкозмінні цангові патрони 5шт.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Кількість шпинделів | 21 шт. |
| Відстань між шпинделями (крайніми) | 640 мм |
| Відстань між шпинделями (сусідними) | 32 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 2800 об/хв за 50 Гц |
| Макс. глибина свердління | 70 мм |
| Розмір робочого столу | 864x500 мм |
| Робочий тиск | 6-8 бар |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1030x1030x1285 мм |
Однотраверсний верстат застосовується на меблевих підприємствах усіх виробничих потужностей, є широко універсальним.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | OPTIMAT |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 340 ₴


Відправка з 03 травня 2026