Свердлильно-присадний верстат Robland BM 21 Pro незамінний у меблевому виробництві. З його допомогою просвердлюють отвори для встановлення петель, ручок, опор, штифтів, гвинтів та інших атрибутів під час збирання меблів. Він забезпечує свердління не тільки у пласті, а й у торці. Стаціонарна установка відрізняється масивністю та габаритами. Важить вона 290 кг і за рахунок цього відбувається опір вібрації, а отже, і ризик виникнення шлюбу мінімальний.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вага | 290 кг |
| Кількість шпинделів | 21 шпиндель |
| Відстань між шпинделями | 32 мм |
| Розміри столу | 864 x 500 мм |
| Тиск стисненого повітря | 6 - 8 бар |
| Відстань між крайніми шпинделями | 640 мм |
| Кут свердління | 0 - 90° |
| Макс. діаметр свердла | 35 мм |
| Макс. довжина свердла | 77 мм |
| Частота обертання шпинделів | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна свердлувальної групи | 2.5 кВт |
| Робочі габарити верстата | 1070 x 900 x 1240 мм |
| Макс. глибина свердління | 70 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Бренд | Robland |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


