Фугувально-рейсмусовий верстат Bamato BHM-250 400В це чавунний стіл відмінної якості. Завдяки якості виготовлення ідеально підходить для точного стругання дощок, смуг та балок. Версія з такими параметрами повністю задовольнить навіть найвибагливіших покупців!
Ще одна перевага - стабільний та стійкий до крутіння стругальний стіл із сірого чавуну. Щодо простоти використання, BHM-310PRO відрізняється строгими столами, які можна складати для економії місця, а також маховиком з дисплеєм для точного налаштування товщини столу.
Переваги фуговально-рейсмусового верстата Bamato BHM-250 400В:
Вал ножа з 3 рубанковими ножами HSS Вбудований кожух зі 100-мм патрубком для відведення стружки стругальні столи, які можна відкрити збоку для швидкого переходу на стругання по товщині гофрований подавальний ролик із захистом від віддачі Таблиця товщини зі стабільним планка поворотна 90° - 45° Стійка основа з гумовими ніжками, що регулюються по висоті Подачу заготовки можна вимкнути
Технічні характеристики фуговально-рейсмусового верстата Bamato BHM-250 400В:
| Діаметр ножового валу | 75 мм |
| Транспортувальні габарити (ШхДхВ) | 1140х520х750 мм |
| Кут нахилу направляючої | 590°-45° |
| Максимальна товщина різання | 5 мм |
| Розміри машини ДхШхВ |
1100х720х100 мм |
| Розмір столу | 1090х250х830 мм |
| Швидкість подачі заготовки |
8 м/хв |
| Ширина стругання | 250 мм |
| Напруга/частота | 400 В 50 Гц |
| Мін. макс. товщина проходу | 5 - 185 мм |
| Потужність двигунів S1 та S6 | 1500, 2100 Вт |
| Вихід під аспірацію |
100 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


