Токарний верстат по дереву Holzmann VD 1100N 400В призначений для нарізування різьблення та точення різноманітних деталей. Одна з головних переваг токарного верстата - підвищення потужності мотора до 1100 Вт при збільшенні навантаження. Завдяки цьому він може працювати кілька годин без зупинок, що ідеально підходить для серійного виробництва. Встановити обладнання можна і в домашній майстерні завдяки компактним розмірам.
Застосовується у приватних майстернях, на малих та середніх підприємствах з виготовлення столярних виробів, сходів, декоративних колон.
Особливості токарного верстата Holzmann VD 1100N 400 В:
- Верстат пройшов європейську сертифікацію РЄ;
- Важка лита опорна рама забезпечує роботу без вібрації та стійкість;
- Станина, опорна рама, задня та передня бабки із міцного сірого чавуну;
- Копіювальний пристрій для копіювання за оригіналом або шаблоном;
- Довжина копіювання 1000 мм;
- Поворот передньої бабки на 90° - для великого діаметру (при цьому можливе зовнішнє точення);
- Задня бабка з КМ2;
- Швидке налаштування задньої та передньої бабок;
- Велика планшайба.
Комплект поставки: опорна рама, 4-зубцевий паводковий патрон, обертовий центр на шарикопідшипниках, планшайба, інструмент для технічного обслуговування, копіювальний пристрій, підручник
Технічні характеристики токарного верстата Holzmann&VD 1100N 400 В:
| Напруга |
400 В |
| Висота копіра |
80 мм |
| Конус задньої бабки | КМ2 MT2 |
| Потужність двигуна S6 | 1100 Вт |
| Висота центрів | 185 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 12 мм |
| Відстань між центрами | 1100 мм |
| Частота обертання токарного шпинделя |
|
| Вага брутто | 149 кг |
| Вага нетто | 119 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 340х1620х430 мм |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Висота столу |
900 мм |
| Посадкове різьблення | M33 DIN800 |
| Висота центрів | 185 мм |
| Потужність двигуна S6 | 1100 Вт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Бренд | HolzMann |
| Вага | 149 |
| Габарити (ДхШхВ) | 340х1620х430 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


