Особливості токарного верстата Holzmann D 300F:
- Верстат пройшов європейську сертифікацію РЄ
- Посадкове різьблення шпинделя M33 DIN800
- Станина, задня бабка, підручник та передня бабка виконані з міцного сірого чавуну
- Задня бабка з наполегливим центром КМ1 зі швидкою фіксацією
- Великий діаметр обробки над станиною дозволяє обточувати заготовки великого діаметру
- Безступінчасте регулювання частоти обертання забезпечує зручність керування
- Комфортна робота завдяки підручнику та швидкому переналагодженню
- Отвір шпинделя/задньої бабки 10 мм
- У комплекті з перевантажувальним запобіжником
Комплект постачання: Підручник, планшайба, обертовий центр, 4-зубцевий паводковий патрон, інструмент для технічного обслуговування
Технічні характеристики токарного верстата Holzmann D 300F:
| Напруга |
230 В |
| Конус задньої бабки | КМ1 MT1 |
| Висота центрів | 105 мм |
| Хід пінолі | 35 мм |
| Відстань між центрами | 305 мм |
| Частота обертання токарного шпинделя |
|
| Вага брутто | 20 кг |
| Вага нетто | 19 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 335х710х190 мм |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Висота столу |
900 мм |
| Посадкове різьблення | M33 DIN800 |
| Висота центрів | 105 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Бренд | HolzMann |
| Вага | 20 |
| Габарити (ДхШхВ) | 335х710х190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


