Токарний верстат дерева Holzmann D 460F призначений для обробки точенням виробів з деревини обрізки торців, обточування конічних циліндричних або фононних поверхонь. Обладнання розраховане для дрібносерійного виробництва.
Застосовується у приватних майстернях, на малих та середніх підприємствах з виготовлення столярних виробів, сходів, декоративних колон.
Особливості токарного верстата Holzmann D 460F:
- верстат пройшов європейську сертифікацію РЄ;
- великий діаметр обробки над станиною дозволяє обробляти заготовки великого діаметра;
- станина, задня бабка, підручник та передня бабка виконані з міцного сірого чавуну;
- задня бабка з наполегливим центром КМ2 зі швидкою фіксацією;
- висока плавність ходу завдяки приводу з ременем;
- наддовгий підручник 300 мм із швидкою фіксацією;
- швидке регулювання задньої бабки;
- велика планшайба 145 мм, гумові ніжки знижують рівень вібрації;
- отвір шпинделя/задньої бабки 10 мм;
- підставка не входить до комплекту поставки.
Комплект поставки: 4-зубцевий повідковий патрон, обертовий центр, планшайба, 2 підручники, інструмент для технічного обслуговування.
Технічні характеристики токарного верстата Holzmann D 460F:
| Напруга |
230 В |
| Конус задньої бабки | КМ2 MT2 |
| Потужність двигуна S6 | 600 Вт |
| Висота центрів | 130 мм |
| Відстань між центрами | 460 мм |
| Хід пінолі | 55 мм |
| Частота обертання токарного шпинделя |
650-1450 1250-2800 1600-3800 об/ хв |
| Вага брутто | 46 кг |
| Вага нетто | 34 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 430х840х300 мм |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Посадкове різьблення | M33 |
| Висота центрів | 130 мм |
| Потужність двигуна S6 | 600 Вт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Бренд | HolzMann |
| Вага | 36 |
| Габарити (ДхШхВ) | 430х840х300 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





