Циркулярна пилка по дереву Holzmann TS 250F-1600 з рухомою кареткою — надійний простий в управлінні та налаштуваннях верстат із чудовим співвідношенням «ціна-якість», оптимально підходить як для домашнього майстра, так і для невеликої столярної майстерні. Основний стіл виконаний з чавуну, для стабільності роботи верстата та відсутності вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності обробки заготовки та гарного ковзання матеріалу по столу.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 230 В / 400 В |
| Подовження столу | 300x760 мм / 280x400 мм |
| Максимум. Висота різу при 90° | 80 мм |
| Максимум. Висота різу при 45° | 60 мм |
| Розмір столу | 760x350 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага брутто | 180 кг |
| Вага нетто | 154 кг |
| Висота столу | 865 мм |
| Потужність двигуна S1 | 2.2 кВт |
| Потужність двигуна S6 | 3.1 кВт |
| Вихід під аспірацією | 100 мм |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 685х790х605 мм |
| Ширина пропила на паралельному упорі | 590 мм |
| Максимум. Висота різу при 90° | 80 мм |
| Максимум. Висота різу при 45° | 60 мм |
| Пильний диск отвір | 250 мм / 30 мм |
| Швидкість пильного полотна | 3600 об/хв |
| Формат рухомого столу | 1600x238 мм |
| Максимум довжина обрізки | 1400 мм |
У стандартній комплектації циркулярна пилка по дереву Holzmann TS 250F-1600 оснащена рухомим робочим столом (кареткою), який дозволяє точно подавати заготовку в зону різу. Телескопічна наполеглива лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1400 мм. Пиляльний блок діаметром 250 мм добре збалансований і надійно закріплений на станині, що дозволяє проводити якісне різання деревини. За допомогою ручного маховика за шкалою можна відрегулювати висоту пиляльного диска над робочим столом та таким чином контролювати глибину пропилу. Крім того, є можливість змінювати нахил пильного диска від 90° до 45°. Захисний кожух пильного диска має патрубок для видалення стружки, який підключається до основного патрубка зовнішньої системи аспірації. Двигун циркулярної пилки по дереву Holzmann TS 250F-1600 має захист від перевантаження, яке автоматично відключає електроживлення.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 139 570 ₴


Відправка з 04 травня 2026