Holzmann TKS500S відмінне та компактне рішення для обробки дерев'яних елементів безпосередньо на монтажному майданчику. Конструктивна особливість відкидні ніжки, для зручності транспортування, робочий стіл виготовлений з оцинкованої сталі, зі вставкою з анодованого алюмінію, навколо фрези, що пиляє.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В (50 Гц) |
| Подовження столу | 800 x 400 мм |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ |
| Розмір столу | 1000 x 660 мм |
| Потужність двигуна S6 | 4200 Вт |
| Вага нетто | 96 кг |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 825 x 1285 x 610 мм |
| Установчий розмір | 1075 x 790 x 1035 мм |
| Пильний диск (отвір) | 500 (30) мм |
| Потужність двигуна S6 | 4200 Вт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 100 ₴


