Циркулярна пилка – незамінний пристрій при розпилюванні дощок, брусів, гіпсокартону та інших видів матеріалу в деревообробних, столярних та меблевих цехах. Пилу використовують також під час ремонту у квартирі, коли потрібно розпиляти ламінат на підлозі або обшивку стін.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 B |
| Макс. висота різання за 90° | 90 мм |
| Подовження столу | 550x800 мм |
| Розмір столу | 550x800 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Вага брутто | 67 кг |
| Вага нетто | 60 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 660х940х470 мм |
| Потужність двигуна | 2200 |
| Висота столу | 800 мм |
| Діаметр пиляльного диска (посадкового отвору) | 315 30 мм |
| Макс. висота різання за 45° | 50 мм |
| Частота обертання пильного диска | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна S6 | 2800 Вт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 270 ₴


Відправка з 04 травня 2026