Циркуляр Holzmann TK 255 є настільним інструментом для обробки дерев'яних заготовок товщиною до 80 мм. Модель оснащена електричним гальмом і системою видалення пилу, що створює додатковий комфорт при використанні пили і позначається на якості деревообробки. Висока потужність двигуна номінальна S1 1.8 кВт та максимальна S2 2.2 кВт забезпечує швидкий та точний різ деревини як м'яких, так і твердих порід. Системи регулювання нахилу диска дозволяють робити косий різ до 45 градусів. Для похилого оброблення тонких заготовок у комплектації моделі Holzmann TK 255 є кутовий упор.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Рівень звукової потужності | 92,6 дБ |
| Швидкість | 4800 об/хв |
| Розмір столу | 940 мм x 642 мм |
| Вага брутто | 34 кг |
| Вага нетто | 32 кг |
| Потужність двигуна S1 | 1.8 кВт |
| Потужність двигуна S6 | 2.2 кВт |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 730 мм x 790 мм x 500 мм |
| Діаметр пильного диска та отвір | Ø254x Ø30x2,8 мм |
| Максимум. Висота різу при 45° | 50 мм |
| Максимум. Висота різу при 90° | 80 мм |
У Holzmann TK 255 можна збільшити розмір робочого столу, що буде зручним для роботи з широкими заготовками. Для цього в конструкції пилки передбачено подовження столу праворуч. Підтримувати робочий простір у чистоті дозволяє вбудована система видалення пилу, що передбачає підключення циркулярки до будівельного пилососа або стружковідсмоктувача. Безпека експлуатації циркуляційної пилки складається з ряду складових. Серед них можна виділити зручний захисний кожух диска, захист від випадкового запуску та подвійну ізоляцію.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 27 470 ₴


