Інноваційна циркулярна пилка, призначена для всіх столярних майстерень, виробників меблів та майстрів, щоб забезпечити їх потужним, точним, універсальним та компактним пристроєм. Машина має багато рішень, які зазвичай зустрічаються в більш дорогих пристроях цього типу. Чудове співвідношення ціни та якості без шкоди для якості та універсальності.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розміри розсувного столу | 240 x 1320 мм |
| Вага | 180 кг |
| Габаритні розміри | 1550 х 1900 х 820 мм |
| Діапазон нахилу | 90° - 45° |
| Обороти | 4000 об/хв |
| Потужність двигуна | 400 В |
| РОЗМІРИ РОБОЧОГО СТОЛУ | 350 x 800 мм |
| Максимальна глибина різу при 45° | 50 мм |
| Максимальна глибина різання за 90° | 80 мм |
| Максимальна довжина різання | 1300 мм |
| Максимальна ширина різання | 1250 мм |
| Максимальний діаметр пильного диска | 254 мм |
| Постійна потужність двигуна S1 | 2,2 кВт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Cormak |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 630 ₴


Відправка з 04 травня 2026