Cormak TS250 - циркулярна пилка з фіксованим столом, в якій використовується дискове полотно діаметром 250 мм, що дозволяє обробляти великі обсяги продукції.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В/230 В |
| Вага | 125 кг |
| Габаритні розміри | 1450х1000х1000 мм |
| Вихід під аспірацію | 100 мм |
| Швидкість полотна пили | 4000 про хв |
| Потужність двигуна | 3.1 кВт |
| Розмір робочого столу | 635 х 420 мм |
| Розмір додаткового столу | 580 мм |
| Діаметр диска отвору | 254 мм 30 мм |
| Макс. глибина пропила під кутом 90° | 80 мм |
| Кут нахилу диска | 45° |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Cormak |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 580 ₴


Відправка з 04 травня 2026