Інноваційна циркулярна пилка є комбінацією потужного, точного, універсального і компактного пристрою. Він був створений з урахуванням невеликих столярних майстерень, виробників меблів та майстрів. Ця машина використовує багато рішень, які зазвичай використовуються в більш дорогих пристроях цього типу. Відмінне співвідношення ціни та якості було досягнуто без шкоди для якості чи універсальності.
Характеристики циркулярної пилки
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вага | 110 кг |
| Потужність двигуна S1 | 2.2 кВт |
| Потужність двигуна S6 | 3.1 кВт |
| Габарити (ШхДхВ) | 1450 х 1000 х 1100 мм |
| Розміри робочого столу | 635х420 мм |
| Діаметр диска отвору | 254 мм 30 мм |
| Нахил пильного диска | 90-45° |
| Розширення столу | 750 мм |
| Максимальна глибина різання при 45º | 65 мм |
| Максимальна глибина різання при 90º | 85 мм |
Циркулярна пилка по дереву Cormak TS 250C з рухомою кареткою — надійний простий в управлінні та налаштуваннях верстат із чудовим співвідношенням «ціна-якість», оптимально підходить як для домашнього майстра, так і для невеликої столярної майстерні. Основний робочий стіл циркулярної пилки по дереву Cormak TS 250C виготовлений з чавуну, а подовження столу з оцинкованої сталі надійно захищене від корозії і має паралельний і кутовий упор. У стандартній комплектації циркулярна пилка по дереву Cormak TS 250C оснащена рухомим робочим столом (кареткою), який дозволяє точно подавати заготовку до зони різання. Пиляльний блок добре збалансований і надійно закріплений на станині, що дозволяє проводити якісне різання деревини.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Бренд | Cormak |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: 80 590 ₴


Відправка з 04 травня 2026