Циркулярна пилка BAMATO BTS-250PRO - це пилка відмінної якості. У поєднанні із міцним чавунним столом це забезпечує ідеальний результат різання. Для ідеальної зручності використання пиляльний диск можна регулювати по висоті або нахилу до 45 ° за допомогою махових коліс та засувки. Розсувний стіл також виготовлений як суцільний чавунний стіл і має, серед іншого, регульовану по кутку опору з утримувачем.
Характеристики циркулярної пилки
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 105/119 кг |
| Габаритні розміри | 1010х1440х1050 мм |
| Висота столу | 850 мм |
| Потужність двигуна S1 та S6 | 2200, 3100 Вт |
| Рівень звукового тиску | 84,7 дБ(А) |
| Розмір столу | 635х420 мм |
| Напруга/частота | 400 50 Гц |
| Вихід під аспірацію | 100 мм / 30 мм (захисна кришка) |
| Форматний розсувний стіл | 400х250 мм |
| Максимальна висота зрізу 45° | 65 мм |
| Максимальна висота зрізу 90° | 80 мм |
| Пильне полотно/отвір | 254 / 30 мм (40 зубів) |
| Діапазон повороту пильного полотна | 90° - 45° |
| Швидкість пильного полотна | 4000 об/хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 430 ₴


Відправка з 04 травня 2026