Настільна пилка BAMATO BTS-315 – це компактна конструкція та стандартне шасі. Циркулярну настільну пилку можна використовувати мобільно. Для ідеальної зручності використання пилкове полотно можна регулювати по висоті або нахилу до 45 ° за допомогою маховичків та засувки. BTS-315 також може досягати ширини різання до 600 мм на паралельній планці. Великий стіл верстата з бічною роздільною здатністю та розширенням столу служить надійною опорною поверхнею і ідеально підходить для обробки великих заготовок.
Характеристики циркулярної пилки
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рівень звукової потужності | 103,00 дБ(А) |
| Напруга | 230 В |
| Габаритні розміри (ДхВхШ), мм | 1300х1050х1350 мм |
| Вага | 67/74 кг |
| Рівень звукового тиску | 96,20 дБ(А) |
| Потужність двигуна S1 | 2000 Вт |
| Потужність двигуна S6 | 2200 Вт |
| Розмір робочого столу | 800х350 мм |
| Всмоктувальний порт | 100 мм/35 мм (захисна кришка) |
| Розмір налаштування | 1000х650х850 мм |
| Форматний розсувний стіл | 1000х300 мм |
| Максимальна висота зрізу 45° | 49 мм |
| Максимальна висота зрізу 90° | 73 мм |
| Пильне полотно/отвір | 315/30 мм (24 зуби) |
| Швидкість пилкового полотна | 2800 об/хв |
| Діапазон повороту пильного полотна | 90° - 45° |
| Ширина різання з протилежною планкою | 600 мм |
| Висота робочого столу | 855 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 70 060 ₴


Відправка з 04 травня 2026