Циркулярна пилка по дереву TS 250 з рухомою кареткою — надійний простий в управлінні та налаштуваннях верстат із чудовим співвідношенням «ціна-якість», оптимально підходить як для домашнього майстра, так і для невеликої столярної майстерні. Основний робочий стіл циркулярної пилки по дереву TS 250 виготовлений з чавуну, а подовження столу з оцинкованої сталі надійно захищене від корозії і має паралельний і кутовий упор.
Характеристики циркулярної пилки
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимум. Висота різу 90° | 80 мм |
| Максимум. Висота різу 45° | 56 мм |
| Розмір столу | 1000x530 мм |
| Габаритні розміри упаковки (ШхДхВ) | 1444x1000x890 мм |
| Пильний диск отвір | 254 30 мм |
| Напруга | 400 В |
| Габаритні розміри | 1444x1000x890 мм |
У стандартній комплектації циркулярна пилка по дереву TS 250 оснащена рухомим робочим столом (кареткою), який дозволяє точно подавати заготовку до зони різання. Пиляльний блок добре збалансований і надійно закріплений на станині, що дозволяє проводити якісне різання деревини. За допомогою ручного маховика за шкалою можна відрегулювати висоту пиляльного диска над робочим столом та таким чином контролювати глибину пропилу. Крім того, є можливість змінювати нахил пильного диска від 90° до 45°. Захисний кожух пильного диска має патрубок для видалення стружки, який підключається до основного патрубка зовнішньої системи аспірації. Двигун циркулярної пилки по дереву TS 250 має захист від перевантаження, яке автоматично відключає електроживлення.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 104 600 ₴


Відправка з 04 травня 2026