Циркулярна пилка призначена для поперечного та поздовжнього розпилювання деревини. Пиляльний диск встановлюється безпосередньо на вал двигуна. Таке рішення фірми Rema практично не вимагають обслуговування. При цьому надійність роботи, циркулярної пилки залишається на висоті. На даній циркулярній пилці немає функції встановлення пильного диска під кутом. На пилці Rema 450/90 є коригування висоти пильного диска. Швидкість різання на досить високому рівні для своєї цінової категорії.
Характеристики циркулярної пилки
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 423 кг |
| Потужність двигуна | 4,7 кВт |
| Діаметр шпинделя | 30 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 2865 об/хв |
| Витрата повітря (у нижній частині вакуумної системи) | 900 м3/год |
| Витрата повітря (у верхній частині вакуумної системи) | 360 м3/год |
| Нижній вихід на аспірацію | 125 мм |
| Верхній вихід на аспірацію | 80 мм |
| Макс. висота розпилу | 130 мм |
| Діаметр пильного диска | 450 мм |
| Максимум ширина | 700 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Rema |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


