Міні-самоскид гусеничний Zipper ZI-MD500HSN - підійде для очищення будівельного майданчика, присадибної території від різного будівельного та побутового сміття, гравію, дерев, піску та іншого. Також чудово впорається із завданням перенесення сипких будівельних матеріалів з одного місця на інше. І все це буде зроблено в найкоротші терміни та без застосування праці людини.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Ширина ланцюга | 180 мм |
| Вага брутто | 346 кг |
| Вага нетто | 271 кг |
| Потужність двигуна | 6800 Вт |
| Рівень звукової потужності | 101 дБ |
| Швидкість | 3600 об/хв |
| Установчий розмір | 1705х704х975 мм |
| Корисне навантаження | 500 кг |
| Обсяг | 302 см3 |
| Тип двигуна | LONCIN G300FA |
| Паливо | Бензин АІ 95 |
| Передача енергії | 6В + 2R |
| Розміри контейнера | 950х680х465 мм |
| Гідравлічний насос | 9 л/хв |
| Транспортувальні габарити (ШхДхВ) | 737х1,630х1,177 мм |
Завдяки своїй компактній конструкції, без проблем проїде вузькими доріжками і пройде у невеликі ворота. За допомогою щита для снігу, який входить до комплекту самоскида Zipper може бути перетворений на очищувач від снігу.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Zipper |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 194 870 ₴


Відправка з 27 квітня 2026