Думпер гусеничний, міні самоскид ZIPPER ZI-ED400-з ланцюговим приводом, дистанційним керуванням та функцією гідравлічного перекидання. Керуйте своїм самоскидом за допомогою пульта дистанційного керування та завантажуйте/розвантажуйте його під час розкопок на екскаваторі.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 192/242 кг |
| Габаритні розміри | 1302x800x1151 мм |
| Корисне навантаження | 400 кг |
| Розміри контейнера | 1029x706x417 (594) мм |
| Напруга акумулятора, В | 48 В |
| Транспортні габарити | 1350x720x850 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Zipper |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 850 ₴


Відправка з 27 квітня 2026