Міні-самоскид Lumag MD500H-PRO-HTS відмінно працює в найскладніших умовах завдяки своїй міцній конструкції та високоякісним матеріалам. Конструкція дозволяє забезпечити високу ефективність та економічність. Гусеничний міні-самоскид MD500H-PRO-HTS з гідравлічним перекидним ковшем, завдяки своїм габаритам, може вільно використовуватися у вузьких проходах та доріжках, а також легко завантажувати та розвантажувати матеріали на різній робочій висоті. Вантажопідйомність 500 кг.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Дорожній просвіт | 105 мм |
| Вага | 446 кг |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 4-тактний двигун OHV LONCIN |
| Об'єм двигуна | 302 см³ |
| Тип запуску | ручний |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Гідравлічний насос | 12 л/хв (при 3000 л/хв) |
| Швидкість руху вперед | 4,0 км/год |
| Габаритні розміри | 2260x820x1220 мм |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Розміри кузова (ДхШхВ) | 950х660х370 мм |
| Ємність кузова | 212 л |
| Передачі | 6 вперед/2 тому |
| Робочий тиск | 200 бар |
| Платформа оператора | так |
| Швидкість руху назад | 3,0 км/год |
| Розміри лопати для завантаження | 350х660х200 мм |
| Максимальна висота ковша підйом/нахил | 1406 мм/90° |
Завантажувальна лопата для завантаження самоскида також має гідравлічний привід. Використовується для завантаження піску та гравію на самоскид. Самоскид можна використовувати для перевезення різних матеріалів, від піску та інших сипучих матеріалів, блоки, каміння та цеглу до дров тощо. Самоскид легко рухається навіть із крутими схилами та на складній місцевості. Розвантаження здійснюється за допомогою гідроциліндра.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lumag |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 223 290 ₴


Відправка з 27 квітня 2026