Міні-самоскид гусеничний Bamato MTR-800PRO- підійде для очищення будівельного майданчика, присадибної території від різного будівельного та побутового сміття, гравію, дерев, піску та іншого. Також чудово впорається із завданням перенесення сипких будівельних матеріалів з одного місця на інше. І все це буде зроблено в найкоротші терміни та без застосування праці людини.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 2100х800х1050 мм |
| Максимальне навантаження | 800 кг |
| Розміри контейнера | 1370х710х310 мм |
| Гідравліка | гідравлічну систему нахилу можна нахилити вперед |
| Зміщення | 389 куб. |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Тип палива | Бензин |
| Механізм нахилу | гідравлічний |
| Вага | 383/398 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 2220 (робочий майданчик складено) х780х1030 мм |
| Потужність двигуна | 8,2 кВт |
| Тип вантажного автомобіля | самоскид |
| Ємність кузова | 125 л |
| Швидкість роботи | 3000 об/хв |
| Ширина ходу | 110 мм |
| Тормозна система | автоматичні запобіжні гальма |
Нахил гідравліки з підйомною силою 800 кг гарантує, що зсувні навантаження легко перекидатися. Цей універсал надає цінні послуги як помічник під час транспортування навіть на пересіченій місцевості. Складна робоча платформа забезпечує оптимальну простоту використання. MTR-800PRO оснащений складними бічними стінками, які також можна повністю зняти, щоб використовувати конструкцію як транспортну платформу.
Завдяки своїй компактній конструкції, без проблем проїде вузькими доріжками і пройде у невеликі ворота. Важелі керування зручно розташовані для комфортного використання.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 292 360 ₴


Відправка з 27 квітня 2026