BAMATO Mini Transporter MTR-550RE оснащений електричним приводом та надає цінні послуги як транспортну допомогу для навантаження до 500 кг. Завдяки електричному приводу колісний самоскид є екологічно чистим, насамперед практично безшумним в експлуатації, а також може використовуватись у закритих приміщеннях. Електричний самоскид має маятникову вісь та світлодіодне підсвічування для ідеального комфорту при водінні.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Привід | електричний |
| Вага нетто/брутто | 175/195 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 1670х825х1090 мм |
| Механізм нахилу | вручну з двома газовими пружинами |
| Вантажопідйомність | до 500 кг |
| Розміри кузова (ДхШхВ) | 1140х820х385 мм |
| Конструкція | 350 л |
| Передачі | вперед 5,0 км/год 2,5 км/год (безступінчасто) |
| гальма | електромагнітне гальмо |
Bamato MTR-550RE успішно застосовується на приватних городах, дачних ділянках, фермерських ділянках. Також дана модель самоскида може використовуватися для роботи у виробничих цехах, промислових залах, будівництва та ремонту.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 145 170 ₴


Відправка з 27 квітня 2026