Bamato MTR-350 – це малогабаритний думпер із вантажопідйомністю 250 кг. Завдяки своїй компактній конструкції, без проблем проїде вузькими доріжками і пройде в невеликі ворота. Потужний двигун справиться з усіма завданнями без проблем.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Дорожній просвіт | 130 мм |
| Двигун | 1-циліндровий двигун з верхнім розташуванням клапанів |
| Потужність двигуна | 4,8 кВт |
| Габаритні розміри при транспортуванні (ВхШхД) | 870х750х1310 мм |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Об'єм двигуна | 196 см³ |
| Привід | повнопривідна шестерна трансмісія |
| Вага нетто/брутто | 134/177 кг |
| Система запуску | реверсивний стартер |
| Робоча швидкість | 3600 об/хв |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Тип палива | Бензин |
| Розміри (ДхШхВ) | 1620х760х850 мм |
| Керування управління | кермовий гальмо |
| Передачі | 4 передніх та 1 задня передача |
| Механізм нахилу | нахиляється вперед вручну |
| Вантажопідйомність | до 250 кг |
| Розміри кузова (ДхШхВ) | 770х640х370 кг |
| Конструкція | контейнер ємністю 125 л |
| гальма | автоматичні запобіжні гальма |
Самоскид Bamato Mini Transporter MTR-350 призначений для перевезення сипучих вантажів навіть у складній місцевості навколо будинку, двору та саду. Bamato Mini Transporter MTR-350 із приводом на всі колеса. Справжня силова установка із великими польовими шинами. Колісний самоскид із дорожнім просвітом 130 мм ідеально підходить для їзди пересіченою місцевістю.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 120 610 ₴


Відправка з 27 квітня 2026