Фрезерний верстат Holzmann BF1000DDRO призначений для виконання різноманітних фрезерних та свердлильних операцій - обробка торців, шліфування, свердлення отворів, нарізання різьби та інше.
Масивна стійка гарантує роботу без вібрацій.
Великий прецизійний хрестоподібний стіл з регульованими клиноподібними пластинами призначений для тривалих навантажень.
Область застосування:
Верстати цієї серії застосовуються в невеликих компаніях та ремонтних цехах у виробництвах у всіх галузях промисловості: автомобільній, енергетичному машинобудуванні, аерокосмічній, приладобудуванні та інших.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В |
| Величина ходу по осі Z | 400 мм |
| Макс. діаметр свердління | 50-12 мм |
| Макс. продуктивність фрезерування | 30 мм |
| Розмір столу | 1370x320 мм |
| Потужність двигуна S6 | 3300 Вт |
| Гарантія | 24 міс |
| Вага брутто | 1585 кг |
| Вага нетто | 1490 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 1500х1600х2220 мм |
| Потужність двигуна | 2200 |
| Висув | 0-400 мм |
| Розмір Т-подібних пазів | 14 мм |
| Кут нахилу головки | + - 90° |
| Макс. діаметр свердління | 50-12 мм |
| макс. відстань між шпинделем і столом | 90-490 мм |
| Потужність горизонтального шпинделю | 2,2-3,3 кВт |
| Частота обертання вертикального фрезерного шпинделя | 90-2000 об/хв |
| Частота обертання горизонтального фрезерного шпинделя | 40-1300 об/хв |
Переваги:
- У серійному виконанні з 3-осьовим пристроєм цифрової індикації;
- Автоматична подача столу по осі Х;
- Важка вібростійка лита конструкція;
- Редуктор, що працює в оливній ванні, з відшліфованими та закаленими зубчастими колесами;
- Вертикальний шпиндель з потужним 2-х ступінчастим двигуном;
- Система охолодження, а також галогенова лампа в базовій комплектації;
- Пряме та зворотне обертання та посадковий конус ISO 40;
- Направляючі у формі хвостикатого віяла легко регулюються за допомогою клинів;
- Масивний і прецизійний координатний стіл з Т-подібними пазами 14 мм;
- Двигун подачі для підйому по осі Z.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: 932 420 ₴


