Універсальний вертикальний фрезерний верстат призначений для фрезерування поверхонь, нарізання різьби (з правим і лівим ходом), свердління отворів у металі глибиною до 125 мм та діаметром до 50 мм. Це важка лита вібростійка конструкція з обертовою фрезерною головкою на 90 градусів в обидва боки. Лінійки можна регулювати по всіх осях.
Сфера застосування:
Верстати даної серії використовуються в великих компаніях та на виробництвах у всіх галузях промисловості: автомобільній, енергетичному машинобудуванні, аерокосмічній, приладобудуванні та інших.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В |
| Діапазон обертів шпинделя | 115-1760 об/хв |
| Відстань від шпинделя до столу | 190-740 мм |
| Розмір столу | 1000х240 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Вага брутто | 1120 кг |
| Вага нетто | 2220 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 1.120х1.320х2.220 мм |
| Діапазон обертів шпинделя | 115-1760 об/хв |
| Максимальний діаметр і глибина свердління | 50х125 мм |
| Потужність електродвигуна вертикального шпинделя | 0,8-1,5 кВт 1,4-2,4 кВт |
| Потужність електродвигуна горизонтального шпинделя | 2,2 кВт 3,3 кВт |
| Відстань від шпинделя до столу | 190-740 мм |
| Хід столу поперечний (по осі Y) | 230 мм |
| Хід столу повздовжений (по осі Х) | 400 мм |
| Шпиндель | ISO40 |
Переваги:
- верстат пройшов європейську сертифікацію CE
- важка вібростійка лита конструкція
- обертова (+90° -90°) фрезерна голова
- коробка передач, що працює у масляній ванні, з відшліфованими та закаленими зубчастими колесами
- система охолодження СОЖ
- при нарізанні різьби — лівий/правий обертання
- нарізання різьби до M16
- передбачена точна подача шпинделя
- автоподача по осі Х з регулюванням швидкості подачі
- міцний та великий координатний стіл з Т-подібними пазами 14 мм для закріплення тисків та ін.
- регульовані лінійки по всіх осях
- швидко та легко перетворюється в горизонтальне положення
- в комплект постачання входить вузол охолодження та галогенна лампа
- в комплект постачання входить додатковий горизонтальний шпиндель
Комплект постачання: система СОЖ, автоподача по осі Х, галогенна лампа, тискі станційні 160 мм, комплект цангових патронів 8 шт. (4,5,6,8,10,14,12,16 мм), свердлильний патрон 1-16 мм (B18), перехідні втулки MK2/B18, MK3/B18
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1120.0000 |
- Ціна: 458 640 ₴


Відправка з 02 травня 2026