Використовується на ремонтних заводах, в інструментальних майстернях та на виробничих підприємствах. Масивний стіл верстата дозволяє точно обробляти важкі та об'ємні елементи.
Оснащення:
- цифрова індикація для 3-осей
- тримач горизонтального шпинделя
- довгий зажимний патрон 2 шт.
- захист робочого столу
- зажимний цанговий патрон з набором цанг
- конічна цапфа 1-16 мм
- перехідні гільзи ISO 40 / Morse'a
- освітлення 24V
- МОР
- Декларація відповідності ЄС
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Відстань від шпинделя до стола | 45-445 мм |
| Шпиндель | 70 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 58 - 1710 об/хв |
| Габаритні розміри (ДxШxВ) | 2100 х 1820 х 1880 мм |
| Поперечне переміщення стола | 300 мм |
| Продовжене переміщення стола | 1000 мм |
| Поворотна головка | 45° |
| Відстань від шпинделя до колони | 350 мм |
| Вага | 2300 кг |
| Розмір робочого столу, мм. | 1320 х 320 |
| Продовжена швидкість подачі | 20 - 360 мм/хв |
| Кількість Т-подібних пазів | 5 |
| Цифрова індикація | для 3-осей |
| Прискорена подача | 1200 мм/хв |
| Відстань між Т-подібними пазами | 63 мм |
| Конус шпинделя | горизонтальний - ISO 50 |
| Потужність головного двигуна (кВт) | 4 |
| Вертикальне переміщення столу | 400 мм |
| Максимальне навантаження на стіл | 600 кг |
Переваги:
- фрезерний верстат має вертикальну головку та горизонтальний шпиндель.
- перехідна гільза ISO 40.
- верстат має подачі по осях X, Y та швидку подачу по осі Z.
- вильот шпинделя вертикальної головки.
- механічна подача в трьох діапазонах з можливістю автоматичного нарізання різьб.
- вертикальна головка повертається в діапазоні від 0-90°
- висувна та поворотна верхня частина верстату
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


