Фрезерний верстат серії UWF 120 має просту та міцну конструкцію, що забезпечує широкий спектр застосування. Крім того, він має дуже багатий стандартний комплектацію: тиск, вертикальну обертову голову та цифровий дисплей, автоматичні подачі по вісях X, Y, Z та обертовий стіл.
Промисловий універсальний фрезерний верстат призначений для тяжкої промисловості, ремесел, незамінний для інструментального цеху та ремонтної майстерні. Великий робочий стіл 1370 x 320 мм дозволяє обробляти навіть великі предмети, а цифровий дисплей SINO значно полегшує роботу.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Максим. діаметр торцевої фрези | 25 мм |
| Розміри столу | 1370x320 мм |
| X / Y / Z переміщення столу | 1000/320/450 мм |
| Відстань між торцем шпинделя та столом | 200-650 мм |
| Відстань горизонтальної осі шпинделя від столу | 20-470 мм |
| Відстань осі шпинделя від колони | 200-760 мм |
| Ширина, відстань та кількість Т-подібних пазів | 14 мм / 70 мм / 3 шт. |
| Швидкості шпинделя | 45-1660 (В-11) об/хв 34-1320 (Н-12) об/хв |
| Смуги таблиці | 22-555 мм/хв (8) |
| Конус шпинделя | ISO40 |
| Напруга живлення | 400В |
| Потужність двигуна | 3 кВт (В); 2,2 кВт (ч) |
| Вага | 2100 кг |
| Зовнішні розміри (ДxШxВ) | 2020 х 1710 х 1994 мм |
Переваги:
- масивна, міцна конструкція;
- закалені направляючі;
- вертикальна обертова голова;
- простота в користуванні;
- цифровий дисплей для 3 осей в стандартній комплектації.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2100 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2020 х 1710 х 1994 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


