Універсальний фрезерний верстат з 3-осовою поворотною головкою. Машина має дуже широкі технологічні можливості, тому її можна використовувати в одиночному і серійному виробництві. Фрезерний верстат має безступінчате регулювання швидкості обертання шпинделя, закалені направляючі та центральну систему змащування направляючих.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Потужнысть двигуна | 3,7 кВт |
| Величина ходу по осі X | 1000 мм |
| Величина ходу по осі Y | 380 мм |
| Конус шпинделя | ISO-40 |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 70 - 450 об/хв і 450 - 3600 об/хв |
| Кількість швидкостей шпинделя | 2 діапазони |
| Відстань від шпинделя до колони | 220-730 мм |
| Відстань від шпинделя до поверхні стола | 30-500 мм |
| Розміри столу (Д x Ш), мм. | 1500x330 |
| Вага | 1700 кг |
| Габаритні розміри | 2270х2200х2400 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1700 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2270х2200х2400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 370 ₴


Відправка з 02 травня 2026