Універсальний фрезерний верстат Cormak XL6336L SERVO - промисловий фрезерний верстат з 2 шпинделями - вертикальна головка з функцією нарізання різьби та автоматичним подачею шпинделя. Фрезерний верстат має сервоприводи по всіх осях, потужний горизонтальний шпиндель ISO50, великий стіл 1600х360 дозволяє обробляти великі деталі.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Відстань між центрами | 95 мм |
| Швидкість подачі | 25-800 мм/хв |
| Відстань від шпинделя до столу | 40 - 460 мм |
| Хід шпинделя | 150 мм |
| Вертикальний хід шпинделя | 50-3000 об/хв |
| Розмір Т-подібного пазу | 14 мм |
| Вага | 2750 |
| Обертання голови | 45° |
| Поздовжнє переміщення столу | 1300 мм |
| Відстань від шпинделя до колони | 450 мм |
| Кількість Т-подібних пазів | 3 |
| Переміщення по осях X. Y, Z: | 1000/1000/335 мм/хв |
| Серводвигун | 2,36 кВт 15 Нм |
| Розміри столу (Д x Ш), мм. | 1650 х 360 |
| Максимальна швидкість шпинделя | 58-1800 об/хв |
| Потужність двигуна шпинделя, кВт: | 3,7 / 5,5 |
Переваги:
- Висока надійність всіх використовуваних компонентів, а також термін їх служби значно знижують потребу в технічному обслуговуванні, тим самим забезпечуючи велику експлуатаційну готовність пристрою.
- Дуже міцний корпус машини з перевіреною конструкцією та дуже дбайливою обробкою.
- Можливість модифікації завдяки нахиленим і регульованим верхнім балці.
- Точно регульовані трапецієвидні напрямні по осі X та широкі прямокутні напрямні по осі Y/Z.
- Надійна точність завдяки ходовим гайкам по всіх осях.
- Всі напрямні закалені та відшліфовані, а завдяки системі централізованої змазки постачаються маслом для напрямних.
- Велика обертаючася панель керування з вбудованим індикатором положення.
Комплект постачання:
- набір інструментів;
- право на відповідність;
- інструкція;
- фрезерний верстат
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


