Фрезерний верстат серії UWF 140 має просту і жорстку конструкцію, що забезпечує широкий діапазон застосування. Крім того, він має дуже багате стандартне оснащення: тиски, вертикальну поворотну головку та цифровий дисплей, автоматичні подачі по вісях X, Y, Z та обертовий стіл.
Промисловий універсальний фрезерний верстат призначений для важкої промисловості, ремесел, незамінний для інструментального цеху та ремонтної майстерні. Верстат оснащений вертикальною поворотною голівкою та висувною до 500 мм верхньою балкою. Великий робочий стіл 1600 x 360 мм з максимальним навантаженням 600 кг дозволяє обробляти навіть великі предмети, а цифровий дисплей SINO значно полегшує роботу.
- Масивна, жорстка конструкція
- Закалені направляючі
- Вертикальна поворотна головка
- Простота в використанні
- Цифровий дисплей для 3 осей у стандартній комплектації
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Конус шпинделя | ISO50 |
| Відстань між віссю шпинделя та столом | 0~400 мм |
| Відстань між віссю шпинделя та колоною | 175 мм |
| Швидкість шпинделя | 58~1800 об/хв |
| Розміри столу | 1600x360 мм |
| Поздовжній хід столу | 1300 мм |
| Поперечний хід столу | 300 мм; 260 мм |
| Вертикальний поздовжній хід | 400 мм |
| Хід столу (50Гц) | 22~420 мм/хв (X) 22~393 мм/хв (Y) 6~112 мм/хв (Z) |
| Прискорений хід столу(50Гц) | 1290 мм/хв (X) 1205 мм/хв (Y) 342 мм/хв (Z) |
| Хід столу (60 Гц) | 26~505 мм/хв 26~470 мм/хв 8~135 мм/хв |
| Прискорений хід столу (60 Гц) | 1548 мм/хв 1446 мм/хв 410 мм/хв |
| Макс. кут поворотного столу | ± 45° |
| Хід колони | 500 мм |
| Головний двигун | 4 кВт |
| Розміри верстата | 2070 x 2025 x 1950 мм |
| Вага нетто | 2300 кг |
Оснащення:
- Оснащення в залежності від версії
- Вертикальна поворотна головка
- Прищіпка шпинделя горизонтального /окуляр/
- Патрони фрезерні: довгий і короткий
- Комплект зажимних цанг для фрез
- Перехідна втулка для інструменту
- Осветлювальна установка
- СОЖ (змащування та охолодження)
- Декларація відповідності CE
- Опціональне оснащення
- Приставка для довблення
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2300 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2070 x 2025 x 1950 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


