Високоякісні фрезерні верстати з міцною конструкцією. Великий стіл дозволяє обробляти деталі з великою вагою до 1800 кг. В якості приводів у всіх осях використовуються серводвигуни та ШВП.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміри стола | 500x2000 мм |
| Вантажопідйомність стола | 1800 кг |
| Подача в осі-X | 1400 мм |
| Подача в осі-Y | 700 мм |
| Подача в осі-Z | 500 мм |
| Діапазон швидкості | 30 - 2050 об/хв |
| Відстань від конуса шпинделя до поверхні стола | 50 - 550 мм |
| Діапазон обертання фрезерної головки | 360° |
| Прискорений хід по осі X | 2540 мм/хв |
| Прискорений хід по осі Y | 2540 мм/хв |
| Прискорений хід по осі Z | 1700 мм/хв |
| Швидкість подачі по осі -X | 10 - 1000 мм/хв |
| Швидкість подачі по осі -Y | 10 - 1000 мм/хв |
| Швидкість подачі по осі -Z | 5 - 500 мм/хв |
| Потужність головного приводу | 7,5 кВ |
| Розміри | 2986x2260x2180 мм |
| Вага | 6000 кг |
Оснащення:
- цифровий дисплей для 3 осей
- універсальна обертова головка
- фрезерний патрон з зажимами (Ø 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 мм)
- центральна змащення
- СОЖ
- освітлення ЛСД
- інструменти
- інструкція з обслуговування
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


