Загальна площа холодильного складу становить 26 000 квадратних метрів із трьома температурними зонами, тобто. 23~-25℃, -18~-20℃ та сховищем зі змінною температурою +18~-3℃, низькотемпературна платформа та перехідний перехід.
Для логістичних складів типу холодного зберігання як обладнання для холодного зберігання використовуються блоки Bitzer, а як ізоляційні плити для холодного зберігання використовуються поліуретанові ізоляційні плити B1.
Технічні характеристики логістичної холодильної камери:
| Температура | -30~+20°С |
| Напруга | 220 В 380 В 420 В 440 В |
| Розмір | Індивідуальний розмір |
| Маса | 1000 кг |
| Марка компресора | Компресор Copeland, Copeland, Bitzer |
| Товщина панелі | 100мм, 200мм, 120мм, 75мм, 50мм, 150мм |
| Двері | розчинні двері, розсувні двері, відчинені двері |
| Хладагент | Р-404А Р-134А |
Купити холодильну камеру для фруктів та овочів у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
- HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | OnlyKem Technology Co Ltd. |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Тип холодильної камери | Холодильні складки |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 28 травня 2026