Холодильна камера для фруктів та овочів OnlyKem Technology чудове рішення, коли вам потрібно зберігати продукти в холодильнику, а інші заморожувати. Якщо у вас обмежений простір, вам потрібно знизити витрати на електроенергію або розмістити різні продукти, які потребують охолодження, комбінований блок ідеально підходить для вас.
Особливості холодильної камери для фруктів та овочів OnlyKem Technology:
- Діапазон температур: для овочів і фруктів-5 & C + 5 C всі доступні; для м'яса та морепродуктів-18 °C.
- Розмір: Налаштування.
- Функція: збереження, заморожування, швидке заморожування.
- Хороша продуктивність, низький рівень шуму та висока надійність.
Технічні характеристики холодильної камери для фруктів та овочів OnlyKem Technology:
| Товщина | 75 мм 100 мм 120 мм 150 мм 200 мм |
|
Ширіна
|
Стандарт: 950 мм Доступне Налаштування |
|
Довжина
|
Максимум 10 м без підключення |
| PU параметри | Щільність ≥ 42 кг/м & sup3; Вогнестійкий ≤ 5S Відстань гака = 900 мм |
| Кольорова сталь | 0326 мм 0376 мм 0426 мм 0476 мм |
| Нержавіюча сталь | 0,4 мм 0,5 мм |
| Тиснений алюміній | 0,7 мм 0,8 мм |
Купити холодильну камеру для фруктів та овочів у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
- HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | OnlyKem Technology Co Ltd. |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Тип холодильної камери | Холодильні складки |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 28 травня 2026