Ручний сегментний листозгинальний верстат Holzmann AKM 320
Листозгинальний верстат Holzmann AKM 320 - обладнання, без якого не обходиться жодне сучасне виробництво покрівлі або систем вентиляції. Даний малогабаритний верстат використовується для підвищення ефективності та значного полегшення праці працівників, які займаються деформацією листового металу та смуг для елементів дахів, повітроводів системи вентиляції та інших виробів. Дозволяє без особливих зусиль гнути метал завширшки до 320 мм і завтовшки до 2,5 мм.
Технічні характеристики AKM 320:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна товщина аркуша | 1,5 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 350х600х80 мм |
| Максимальна ширина матеріалу | 320 мм |
| Максимальна ширина вигину | 300 мм |
| Максимальна товщина алюмінію | 2,5 мм |
Особливості Holzmann AKM 320:
- Знімні сегменти згинальної траверси
- Гнучкий інструмент розміром 25, 50, 75, 150 мм
- Для встановлення в тиски верстата
- Зручний поворот згинальної траверси за допомогою держака
- Тиски не входять до комплекту постачання
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Габарити (ДхШхВ) | 350х600х80 |
- Ціна: 13 700 ₴


