Верстат для згинання листового металу Holzmann AKM 1020P
Для роботи з листовим металом Holzmann пропонує листозгинальний верстат AKM 1020P. З його допомогою листам певної товщини можна надати будь-якої форми. Завдяки цій властивості жоден робочий цех, що спеціалізується на металообробці, не обходиться без листозгибу. Він також може бути використаний безпосередньо на будівельному майданчику для виготовлення металопрофілю. Розрахований як на поодиноке, так і серійне виробництво.
Технічні характеристики Holzmann AKM 1020P:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 330 кг |
| Вага нетто | 285 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 660х1420х1280 мм |
| Максимальна ширина розкриття | 50 мм |
| Максимальний кут згину | 135° |
| Максимальна товщина плоского матеріалу | 2,5 мм |
| Робоча довжина | 1020 мм |
Особливості та переваги верстата Holzmann AKM 1020P:
- нижній вал перевстановлюється, що дозволяє робити конічні деталі;
- максимальна товщина листа становить 2,5 мм через ручне керування;
- конструкція стійка шляхом важкої сталевої основи;
- для легкого підйому нижньої балки передбачена педаль ножа, що значно спрощує трудомісткий процес;
- для надійного захоплення деталі є налаштування товщини регулювальними гвинтами;
- висока точність результату забезпечується жорсткістю конструкції та високоякісними кромкозгинальними елементами;
- жорстка конструкція з високоякісними кромкозгинальними елементами забезпечують максимальну точність;
- простий підйом верхньої балки за допомогою ножної педалі;
- кромкозгинальні елементи різної ширини для заготівель різних розмірів;
- будь-яке положення та будь-яке компонування кромкозгинаючих елементів;
- просте регулювання товщини листа за допомогою великих регулювальних гвинтів.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Вага | 285 |
| Габарити (ДхШхВ) | 660х1420х1280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 220 ₴


Відправка з 02 травня 2026