Моноблочний гідророзподільник 4P40 Вadestnost (Болгарія)
Моноблочний гідророзподільник — дивертор 4р40 служить для пуску, зупинки та контролю за витратою робочої рідини між генераторами напірного потоку (гідравлічні насоси) і споживачами робочого потоку рідини (гідроциліндри, гідромотори). Моноблочний розподільник — дивертор 4Р40 з ручним управлінням золотниками. Золотники за допомогою рукоятки керують потоком рідини у трьох позиціях. Золотники центруються в середньому пружині без фіксації в крайніх положеннях.
Розподільник — дивертор Badestnost 4Р40 виконаний у варіанті для паралельного розподілу потоку робочої рідини. Золотники мають загальний зворотний клапан. З метою збільшення ресурсу розподільника золотники закриті з двох сторін спеціальними ковпачками, які забезпечують чистоту і герметичність. На вході до розподільника встановлено запобіжний клапан, який регулюється у вказаному діапазоні. Кріпиться розподільник до місця монтажу трьома болтами М8.
Код виробника: B04P40-1A1A1A1A1-GKZ-1/2
Технічні характеристики 4Р40:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Кількість робочих секцій | 4 шт |
| Номінальна витрата | 40 л/хв |
| Максимальний тиск | 35 МПа |
| Діапазон робочих температур | -40°C до +60°C |
| В'язкість робочої рідини | 10-460 ст |
| Ступінь фільтрації | 25 нм |
| Робоча температура рідини | -15°C до +80°C |
| Внутрішні витоку при Р=16 bar | < 6 см³/хв |
| Зусилля на рух золотника | < 25 Н |
| Маса гідророзподільника | 4,7 кг |
Застосовність: Мультиліфт / бункеровоз МПР-1, МПР-2, МСК-1, МСК-3, МСК-3101, МСК-4301
Різьблення для моноблочних розподільників р80
подача та обратка 1/2 на циліндри 3/4
Залежно від виду робіт, на будь-яку із секцій гідророзподільника можна встановити — режим з плаваючою фіксацією та плаваючий режим!
Наявність плаваючого стану дозволяє використовувати цю модель на сільськогосподарській та комунальній техніці, де необхідне забезпечення відповідного режиму роботи. Наприклад, борона. Функція «з фіксацією» означає, що всі положення важеля, у тому числі плаваюче – фіксуються. Важіль встановлюється оператором у певному положенні та перебуватиме в ньому, доки не відбудеться механічне перемикання на інше положення.

У нас ви знайдете не тільки оригінальну продукцію європейських виробників HYVA (Хіва), Binotto (Бінотто), OMFB, Aber (Абер), Casappa (Касаппа), Bezares (Безарес)< /strong>, ATOS (АТОС), Bosch Rexroth (Бош Рексрот), Danfoss (Данфосс), Eaton, Hydac (Хюдак), Kawasaki (Кавасакі), Parker (Паркер), Penta (Пента) , але і їх аналоги такої ж якості.
Купити гідророзподільник у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
- HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Badestnost |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип керування | Механічне керування, Ручне керування |
| Номінальний тиск (бар) | 350 |
| Номінальна витрата (л. хв) | 40 |
| Стан | Нове |
| Тип | Гідророзподільник |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
| Тип розподільника | Золотникові |
| Тип техніки | Маніпулятор, навантажувач, Саламосвал |
- Ціна: 6 630 ₴










Відправка з 19 квітня 2026