Електростанція Dedra DEZS0600
Електростанція Dedra DEZS0600 600 Вт є інструментом, який дає користувачеві доступ до живлення для різних електричних пристроїв.
Служить переважно як аварійне джерело живлення, коли мережа виходить з ладу. Станція працює з усіма мережевими пристроями потужністю до 600 Вт — завдяки цьому і великій ємності користувач може мати такі пристрої, як смартфон, фотоапарат, ноутбук або телевізор. Така станція стане в пригоді під час тривалих поїздок або різних екскурсій, наприклад, у походах чи експедиціях на природі.
Технічні характеристики електростанції DEDRA DEZS0600:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Пікова потужність | 1200 Вт |
| Тип вбудованої батареї | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора | 640Wh / 50 Ah / 12.8V |
| Параметри заряджання акумулятора | DC 12-30V, max 5.4A |
| Параметри заряджання через фотоелектричну панель | 12-30V |
| Час до повної зарядки | DC: 8-9 годин |
| Вихідні порти USB | 1x USB-C 5V-20V [3A] 2x USB 5V [2.4A] 1x QC3.0 [5V-12V max 3A] |
| Вихідні порти AC | 2x 230V ~ 50Hz |
| Вихідні порти DC | 2x 12-30V/10A |
| Світлодіодне підсвічування | 12Вт |
| Робоча температура | від -20℃ до +55℃ |
| Клас захисту | IPX0 |
| Вага | 9 кг |
Особливості електростанції DEDRA DEZS0600:
- Синусоїдальна форма вихідної напруги
- Сумісний з усіма мережевими пристроями потужністю до 600 Вт
- Можливість заряджання від сонячної батареї
- Функція запуску двигуна [12 В]
- Серія захисту:
- від перезаряджання
- від перерозряду
- від падіння напруги
- від падіння напруги
- від короткого замикання
- тепловий
- світлодіодне підсвічування [12W LED Continuous/Flashing/SOS]
- LCD дисплей
- У комплекті:
- зарядний пристрій - 1 шт.
- автомобільний зарядний пристрій із гніздом прикурювача 12 В
Малий розмір та компактний дизайн станції забезпечують зручність транспортування та зберігання, а ряд захисних функцій (включаючи протипожежний захист), що використовуються у виробі, гарантують максимальну безпеку використання. Порівняно з генераторами, перевага електростанції в тому, що вона не спалює паливо, працює тихо та проста в експлуатації.
Електростанція Dedra DEZS0600 обладнана можливістю роботи із зовнішньою фотоелектричною панеллю [комплектується окремо], що використовується для підзарядки пристрою у вуличних умовах, тобто. без доступу до електромережі. Крім того, в комплект входить автомобільний зарядний пристрій, тому така форма зарядки станції також можлива, особливо під час тривалої поїздки.
Що варто відзначити в даній моделі, так це функцію запуску двигуна, що є дуже бажаною та корисною опцією, яку можна використовувати в екстреній ситуації, наприклад, при розрядженому акумуляторі в автомобілі.
Примітка: Електростанції та генераторні установки виготовляються відповідно до Директив та ЄС, в яких зазначено, що вироби виготовляються як ізольовані системи. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом та зазвичай використовується у пристроях для аварійного електропостачання
Деякі споживчі пристрої, в силу своєї конструкції, захисту електроніки (наприклад, деякі газові котли), вимагають заземленої системи електроживлення, так само як і у випадку зі струмом з розетки, тобто. від мережі. У цьому випадку авторизованому монтажнику необхідно буде здійснити підключення живлення індивідуально/
Комплектація:
- Зарядна станція
- Мережний зарядний пристрій (1 шт.)
- Автомобільний зарядний пристрій (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 14 червня 2026