Електростанція Dedra DEZS1500
Електростанція Dedra DEZS1500 1500 Вт є інструментом, який дає користувачеві доступ до живлення для різних електричних пристроїв.
В основному вона служить аварійним джерелом живлення, коли мережа виходить з ладу. Станція працює з усіма мережевими пристроями потужністю до 1500 Вт — завдяки цьому і великій ємності, користувач може мати такі пристрої, як смартфон, фотоапарат, ноутбук або телевізор. Станція також підходить для тривалих поїздок, походів та пригод на природі. Додатковою зручністю є встановлений у цій електростанції світлодіодний ліхтар, який можна використовувати у трьох режимах — як безперервне світло, у миготливому режимі та в режимі SOS.
Технічні характеристики електростанції Dedra DEZS1500:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Потужність | 1500 Вт |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Тип вбудованої батареї | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора | 1408 Втч / 55 Ач / 25,6 В |
| Параметри заряджання акумулятора | DC 12-30V, макс. 9.4A |
| Параметри заряджання через фотоелектричну панель | 12-30V |
| Час до повної зарядки | DC: 9-10 годин |
| Вихідні порти USB | 2x USB-C 5V-20V [3A] 3x USB 5V [2.4A] 1x QC 3.0 [5V-12V max 3A] |
| Вихідні порти AC | 3x 230V ~ 50Hz |
| Вихідні порти DC | 2x 12-30V / 10A |
| Світлодіодне підсвічування | 12 Вт |
| Робоча температура | від -20℃ до +55℃ |
| Клас захисту | IPX0 |
| Вага | 17,5 кг |
Особливості електростанції DEDRA DEZS1500:
- Синусоїдальна форма вихідної напруги
- Сумісний з усіма мережевими приладами потужністю до 1500 Вт
- Можливість заряджання від сонячної батареї
- Функція запуску двигуна [12 В]
- Серія захисту:
- від перезаряджання
- від перерозряду
- від падіння напруги
- від падіння напруги
- від короткого замикання
- навантаження
- тепловий
- Світлодіодне освітлення [12W LED Continuous/Flashing/SOS]
- LCD дисплей
- У комплекті:
- зарядний пристрій - 1 шт.
Електростанція DEDRA DEZS1500 обладнана можливістю роботи із зовнішньою фотоелектричною панеллю (можна придбати окремо), яка використовується для заряджання пристрою у вуличних умовах, тобто без доступу до електромережі. Що варто відзначити в даній моделі, так це функцію запуску двигуна, що є дуже потрібною та корисною опцією, яку можна використовувати в екстреній ситуації, наприклад, при розрядженому акумуляторі автомобіля.
Продукт оснащений рядом захисних функцій (включаючи протипожежний захист), що забезпечує максимальну безпеку використання. У порівнянні з генераторами, перевага електростанції в тому, що вона не спалює паливо, безшумна і проста в експлуатації.
Примітка:Електростанції та генераторні установки виготовлені відповідно до Директив та ЄС, в яких зазначено, що вироби виконані у вигляді ізольованих систем. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом та зазвичай використовується у пристроях для аварійного електропостачання
Деякі споживчі пристрої, через свою конструкцію, захисту електроніки (наприклад, деякі газові котли), вимагають заземлення системи електроживлення, так само як і для "мережевого струму", тобто. від мережі. У цьому випадку авторизованому монтажнику необхідно буде здійснити підключення живлення індивідуально.
Комплектація Dedra DEZS1500:
- Зарядна станція
- Зарядний пристрій (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 14 червня 2026