Генераторна установка DEGB2510 2000 Вт — аварійне джерело живлення в разі відключення електромережі.
Генератор також може використовуватися як додатковий джерело електроенергії в домашніх господарствах, на дачних ділянках, в кемпінгах або на будівельних майданчиках. Чотиритактний двигун запускається за допомогою кабелю. Генераторна установка обладнана двома розетками 230V(AC) і однією розеткою 12V(DC). Установка має паливний бак об'ємом 15 л
Продукт відрізняється високою ефективністю та тривалим часом роботи при низькому споживанні пального.
Технічні характеристики електростанції Dedra DEGB2510:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга: | 230 В / 12В |
| Тип двигуна: | Поршневий, чотиритактний |
| Максимальна потужність: | 2200 Вт |
| Потужність для безперервної роботи: | 2000Вт |
| Потужність двигуна [кВт]: | 3,4 кВт |
| Швидкість обертання двигуна [об/хв]: | 3600 |
| Об'єм двигуна [куб. см]: | 163 |
| Конструкція двигуна: | Алюміній |
| Тип пального: | 95 |
| Паливний бак: | 15 л |
| Клас захисту: | IP23M |
| Гарантований рівень звукової потужності [дБ(А)]: | 95 |
| Вага без пального [кг]: | 41 |
Особливості генератора DEGB2510:
- Два 230 В змінного струму (AC)
- Низький рівень шуму 95 дБ
- Одна 12 В постійного струму (DC)
- Система стабілізації напруги (AVR)
- Індикатор витрати пального
Примітка: Електростанції та генераторні установки виготовляються відповідно до Директив і стандартів ЄС, в яких вказано, що вироби виготовляються як окремі системи. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом і зазвичай використовується в обладнанні для аварійного електропостачання
Деякі побутові прилади, через свою конструкцію та захист їхньої електроніки (наприклад, деякі газові котли), вимагають заземленої системи живлення, так само як і для "мережевого живлення", тобто від мережі. У цьому випадку підключення до електромережі необхідно виконувати індивідуально уповноваженим монтажником
Комплектація Dedra DEGB2510:
- Генераторний комплект
- Свічковий ключ (1 шт.)
- Кабель 12 В DC (1 шт.)
- Штекер (1 шт.)
- Гумові ніжки (1 шт.)
- Інструкція з експлуатації (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 травня 2026