Генераторна установка DEGB9203K 8000 Вт — аварійне джерело живлення в разі відключення електромережі.
Вона також може бути використана як додаткове джерело електроенергії в домашніх господарствах, на дачних ділянках, в кемпінгах або на будівельних майданчиках. Електричний запуск чотиритактного двигуна підвищує комфорт використання агрегата. Генераторна установка обладнана однією розеткою 400 В (змінного струму), однією розеткою 230 В (змінного струму) і однією розеткою 12 В (постійного струму). Установка має паливний бак об'ємом 25 л
Продукт відрізняється високою ефективністю та тривалим часом роботи при низькому споживанні пального. Великі транспортні колеса забезпечують велику мобільність установки та зручність при транспортуванні.
Технічні характеристики електростанції Dedra DEGB9203K:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В/230В/12В |
| Частота | 50 кГц |
| Тип двигуна | Чотиритактний одноциліндровий двигун OHV |
| Максимальна потужність | 8300 Вт |
| Потужність для неперервної роботи | 8000 Вт |
| Потужність двигуна [кВт] | 10,3 кВт |
| Швидкість обертання двигуна [об/хв] | 3000 |
| Об'єм двигуна [куб. см] | 459 |
| Обмотка двигуна | Мідь |
| Запуск | Електричний або ручний |
| Тип пального | 95 |
| Паливний бак | 25 л |
| Рівень звукової потужності [дБ(А)] гарантовано | 97 |
| Вага без пального [кг] | 95 |
| Клас експлуатаційних вимог | G1 |
| Клас відповідності потужності | A |
Особливості генератора DEGB9203K:
- Одна розетка 400 В змінного струму (AC)
- Одна 230 В змінного струму (AC)
- Одна 12 В постійного струму (DC)
- Доступна система стабілізації напруги (AVR)
- Низький рівень шуму 97 дБ
- Індикатор витрати пального
- Великі транспортні колеса
- Додаткові ручки для транспортування
В цілях безпеки стартерна батарея від'єднана від установки на час транспортування — тому перед запуском її необхідно під'єднати. В генераторну установку також не залито масло — перед початком роботи необхідно залити масло.
Примітка: Електростанції та генераторні установки виготовлені відповідно до директив і стандартів ЄС, в яких зазначено, що вироби виготовляються як ізольовані системи. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом і зазвичай використовується в обладнанні для аварійного живлення
Деякі побутові прилади, у зв'язку зі своєю конструкцією та захистом їхньої електроніки (наприклад, деякі газові котли), потребують системи живлення, заземленої також, як і для "струму в розетці", тобто від мережі. У цьому випадку підключення до електромережі необхідно виконувати індивідуально уповноваженим монтажником
Комплектація Dedra DEGB9203K:
- Генераторний комплект
- Свічковий ключ (1 шт.)
- Кабель 12 В постійного струму (1 шт.)
- Штекер (1 шт.)
- Інструкція з експлуатації (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 травня 2026