Генераторна установка DEGB7503K 6000 Вт (мідна обмотка двигуна, 1x400 В, 1x230 В) — аварійне джерело живлення в разі відключення електромережі.
Вона також може використовуватися як додаткове джерело електроенергії, застосовуване в домашніх господарствах, на дачних ділянках, в кемпінгах або на будівельних майданчиках. Запуск чотиритактного двигуна виконується за допомогою троса. Використання мідних обмоток двигуна підвищує термін служби всього агрегата і сприяє стабільній роботі. Генераторна установка обладнана однією розеткою 400 В (змінного струму), однією розеткою 230 В (змінного струму) і однією розеткою 12 В (постійного струму). Агрегат оснащений паливним баком об'ємом 25 л
Технічні характеристики електростанції Dedra DEGB7503K:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 400 В/230В/12В |
| Частота | 50 кГц |
| Тип двигуна | Поршневий, чотиритактний |
| Максимальна потужність | 6500 Вт |
| Потужність для неперервної роботи | 6000 Вт |
| Потужність двигуна [кВт] | 11 кВт |
| Швидкість обертання двигуна [об/хв] | 3600 |
| Об'єм двигуна [куб. см] | 420 |
| Мідна котушка двигуна | Так |
| Тип пального | 95 |
| Паливний бак | 25 л |
| Клас захисту | IP23M |
| Гарантований рівень звукової потужності [дБ(А)] | 95 |
| Вага без пального [кг] | 85 |
Особливості генераторної установки DEGB7503K:
- Мідна обмотка двигуна
- Одна розетка змінного струму (AC) 400 В)
- Одна 230 В змінного струму (AC)
- Одна 12 В постійного струму (DC)
- Доступна система стабілізації напруги (AVR)
- Низький рівень 95 дБ
- Індикатор витрати пального
- Великі транспортні колеса
- Додаткові транспортні ручки
Продукт відрізняється високою ефективністю та тривалим часом роботи при низькому споживанні пального. Великі транспортні колеса забезпечують велику мобільність пристрою і зручність при транспортуванні.
Примітка: Електростанції та генераторні установки виготовлюються відповідно до Директив та стандартів ЄС, які визначають, що вироби виготовляються як ізольовані системи. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом і зазвичай використовується в обладнанні для аварійного електропостачання.
Деякі побутові прилади, через свою конструкцію та захист їхньої електроніки (наприклад, деякі газові котли), вимагають системи електропостачання, заземленої також, як і для "струму в розетці", тобто від мережі. В цьому випадку авторизований монтажник повинен буде виконати підключення електропостачання індивідуально.
Комплектація Dedra DEGB7503K:
- Генераторний комплект
- Свічковий ключ (1 шт.)
- Заглушки (1 шт.)
- Набір гвинтів (1 шт.)
- Гумові ніжки (1 комплект)
- Опорна пластина (1 шт.)
- Інструкція з експлуатації (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 травня 2026