Генераторна установка DEGB3600K 2800 Вт (мідна обмотка двигуна) — аварійне джерело живлення в разі відключення електромережі.
Вона також може використовуватися як додаткове джерело електроенергії, застосовуване в домашніх господарствах, на дачних ділянках, в кемпінгах або на будівельних майданчиках. Чотиритактний двигун запускається за допомогою троса. Використання мідних обмоток двигуна збільшує термін служби всього агрегата і сприяє стабільній роботі. Генераторна установка обладнана 2 розетками 230V(AC) і 1 розеткою 12V(DC). Агрегат має паливний бак об'ємом 15 л
Технічні характеристики електростанції Dedra DEGB3600K:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 230 В/12В ~ 50 кГц |
| Тип двигуна | Поршневий, чотиритактний |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Потужність при неперервній роботі | 2800 Вт |
| Потужність двигуна [кВт] | 5,1 кВт |
| Швидкість обертання двигуна [об/хв] | 3600 |
| Об'єм двигуна [куб. см] | 210 |
| Мідна котушка двигуна | Так |
| Тип палива | 95 |
| Паливний бак | 15 л |
| Клас захисту | IP23M |
| Гарантований рівень звукової потужності [дБ(А)] | 95 |
| Вага без палива [кг] | 43 |
Особливості генераторної установки DEGB3600K:
- Мідна обмотка двигуна
- Дві розетки 230V AC (змінний струм)
- Одна розетка 12V DC (постійний струм)
- Низький рівень шуму 95dB
- Система стабілізації напруги (AVR)
- Індикатор витрати пального
- Великі транспортні колеса
- Додаткові транспортні ручки
Виріб відрізняється високою ефективністю та тривалим часом роботи при низькому споживанні палива. Великі транспортні колеса забезпечують велику мобільність пристрою і зручність при транспортуванні.
Примітка: Електростанції та генераторні установки виготовлюються відповідно до Директив та стандартів ЄС, які визначають, що вироби виготовляються як ізольовані системи. Така конструкція виробу забезпечує адекватний захист користувача від ураження електричним струмом і зазвичай використовується в обладнанні для аварійного електропостачання
Деякі побутові прилади через свою конструкцію та захист їхньої електроніки (наприклад, деякі газові котли) вимагають заземленої системи електроживлення, так само як для "мережевого живлення", тобто від мережі. У цьому випадку підключення до електромережі буде необхідно виконувати індивідуально авторизованим монтажником.
Комплектація Dedra DEGB3600K :
- Генераторний комплект
- Свічковий ключ (1 шт.)
- Штекер (1 шт.)
- Інструкція з експлуатації (1 шт.)
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 травня 2026