Токарний верстат з ЧПК Cormak
Високопродуктивний токарний верстат з моноблочною станиною, оснащений високоточними лінійними напрямними HIWIN.
Стандартна конфігурація рукоятки та гідравлічної задньої бабки забезпечує надійну фіксацію довгих та важких елементів.
Керування SINUMERIK 808D
SINUMERIK 808D - це найновіша система управління, представлена на ринку компанією Siemens, розроблена для стандартних токарних та фрезерних верстатів.
Його конструктори, використовуючи 50-річний досвід компанії у створенні систем ЧПК та новітні рішення у галузі системної архітектури, компонентів та програмного забезпечення, наділили їх функціональними та технологічними можливостями, які раніше були доступні лише при керуванні верстатами з вищого сегменту.
SINUMERIK 808D є єдиною компактною панеллю, завдяки якій кількість необхідних з'єднань та інтерфейсів зведена до мінімуму.
Всі компоненти системи виконані відповідно до суворих вимог та стандартів якості, завдяки чому досягнуто високого ступеня захисту (IP65 з лицьового боку панелі) та можливості роботи навіть в агресивному середовищі.
Блок управління 808D відрізняється високим комфортом та простотою використання. Він оснащений клавіатурою з конфігурацією, призначеною для технологічних операцій, з механічними кнопками (які гарантують максимальну зручність при введенні даних), функціональними кнопками з мембранною структурою та програмованими кнопками.
Технічні характеристики Cormak СК7145:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр токарного патрона | ø200 мм |
| Переміщення по осях X.Y | 240 400 мм |
| Вага | 3125 кг |
| Конус задньої бабки | МТ4 |
| Габаритні розміри | 2500 х 1800 х 1700 мм |
| ЧПК | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 3500 про хв |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 450 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 170 мм |
| Отвір шпинделя | ø55 мм |
| Діаметр токарного патрона | ø200 мм |
| Переміщення по осях X, Y, Z: | 240 400 мм |
| Макс діаметр валу | ø45 мм |
| Момент сервового двигуна X, Z | 7,5 7,5 Нм |
| Точність повторення позиціонування X Z | ± 0,003 мм |
Стандартне обладнання токарного верстата:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- гідравлічний патрон 3-х кулачковий;
- турель 8;
- набір чіпів
- набір м'яких щелеп;
- лінійні напрямні HIWIN;
- телескопічні напрямні;
- гідравлічна задня бабця;
- система охолодження;
- система автоматичного мастила шестерень та напрямних;
- галогенне освітлення 24 В;
- посібник користувача польською мовою;
- декларація ЄС.
Додаткове обладнання для Cormak:
- доступні елементи керування Sinumerik 828, Fanuc, GSK;
- інструмент зонд;
- конвеєр для стружки;
- особливо м'які щелепи;
- тверді щелепи;
- ручки рукавів;
- захоплення для оброблених деталей;
- завантажувач;
- власники інструментів;
- програмне забезпечення CAD/CAM.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3125.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2500 х 1800 х 1700 |
- Ціна: 3 761 580 ₴


Відправка з 02 травня 2026