Токарний верстат з ЧПК Cormak
Верстати польського виробництва Cormak відрізняються з високою швидкістю та точністю. Вони призначені для напівчистової та чистової обробки різного виду деталей типу: вал, диск, втулка. Забезпечують високу ефективність, великі обсяги та високу точність обробки.
Функціонал верстата:
- обробка зовнішніх поверхонь;
- розточення отворів;
- розточення внутрішніх криволінійних поверхонь конічної форми;
- обробка зовнішнього та внутрішнього різьблення;
- обробка дуг;
- розгортання отворів;
- швидка обробка чорних та кольорових металів.
Технічні характеристики Cormak 500x1000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| ЧПК | ТАК |
| Діаметр обробки над станом | 560 мм |
| Діаметр обточування над супортом | 340 мм |
| Довжина обробки | 1500 мм |
| Оберти шпинделя | 100-800 об/хв |
| Прохідний діаметр шпинделя | 90 мм |
| Ширина свободи | 430 мм |
| Конус шпинделя | A2-11 |
| Кількість інструментів | 8 |
| Розмір інструмента | 25x25 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | MT5 |
| Хід пінолі задньої бабки | 150 мм |
| Потужність двигуна | 11 кВт |
| Розміри | 3770x1500x1900 мм |
| Вага | 4150 кг |
Стандартна комплектація:
- Система керування SINUMERIK 808D
- Сервоприводи SIEMENS
- Гідравлічний 3-кулачковий токарний патрон
- 8-позиційна револьверна головка
- Комплект м'яких губок.
- Гідравлічна задня бабця
- Система охолодження
- Автоматична система мастила шестерень та направляючих
- Галогенне освітлення 24 В
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 4150.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 3770x1500x1900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 553 650 ₴


