Токарний верстат з ЧПК Cormak
Верстати польського виробництва Cormak відрізняються з високою швидкістю та точністю. Вони призначені для напівчистової та чистової обробки різного виду деталей типу: вал, диск, втулка. Забезпечують високу ефективність, великі обсяги та високу точність обробки.
Функціонал верстата:
- обробка зовнішніх поверхонь;
- розточення отворів;
- розточення внутрішніх криволінійних поверхонь конічної форми;
- обробка зовнішнього та внутрішнього різьблення;
- обробка дуг;
- розгортання отворів;
- швидка обробка чорних та кольорових металів.
Технічні характеристики Cormak 320x500 SAM6:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр обробки над станом | 320 мм |
| Діаметр обточування над супортом | 90 мм (опція 135 мм) |
| Довжина обробки | 500 мм |
| Вертикальний шпиндель | 100-2500 об/хв |
| Прохідний діаметр шпинделя | 32 (опція 44) мм |
| Конус шпинделя | MT5 |
| Кількість інструментів | 4 (опція 6,8) |
| Розмір інструмента | 16x16 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | MK3 |
| Хід пінолі задньої бабки | 100 мм |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Розміри | 1500 x 1000 x 1700 мм |
| Вага | 950 кг |
Стандартна комплектація:
- Система керування SINUMERIK 808D
- Сервоприводи SIEMENS
- ручний 3-кулачковий токарний патрон
- 4-позиційна револьверна головка (опція 6)
- комплект м'яких губок
- ручно задня бабця
- система охолодження
- автоматична система мастила шестерень та направляючих
- галогенне освітлення 24В
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 950.0000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1500 x 1000 x 1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


